تبليغاتX
اخبار گیلان / Guilan News Agency/ پنجشنبه، 25 مهر، 1398


چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 12:00:02    تعداد بازديد: 2654    شناسه خبر: 12902    بخش: سیاسی  نسخه چاپي
تبلیغات زودهنگام ۱۶۴ گیلانی برای نمایندگی مجلس
دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با بیان اینکه جریان فتنه برای انتخابات مجلس برنامه ریزی دارد، گفت: آنها برای همه شهرستان ها کاندیدا دارند و ۱۶۴ نفر فعالیت های خود را زودهنگام شروع کرده اند و برای انتخابات گیلان تلاش می کنند.


دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با بیان اینکه جریان فتنه برای انتخابات مجلس برنامه ریزی دارد، گفت: آنها برای همه شهرستان ها کاندیدا دارند و ۱۶۴ نفر فعالیت های خود را زودهنگام شروع کرده اند و برای انتخابات گیلان تلاش می کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، حسن کربلایی شامگاه سه شنبه در همایش سیاسی و بصیرتی در حزب موتلفه اسلامی گیلان با اشاره به سکوت جریان حزب الله و اصولگرای استان، اظهار کرد:  توجه به هجمه های فرهنگی که دراستان صورت می گیرد لازم و ضروری است.

وی با اشاره به راه اندازی برخی از رسانه ها در قالب سایت های خبری و روی کار آمدن افرادی در استان که سوابق آنها برای همگان روشن است، افزود: کسانی که ا ز جریانات فتنه هستند و کسانی که دست در مسائلی دارند و در بازی های گوناگونی سیاسی نمره صفر گرفته اند  امروز در استان صاحب پست شده اند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با نگاهی اجمالی به مسائل کلان کشور و  با تأکید بر اینکه شعار دولت  این بود که ما تحریم را برمی داریم، گفت: الان 6 ماه است که تیم مذاکره می دود و اخیرا معاون وزیر خارجه اعلام کرد ما نتیجه ای نگرفته ایم.

کربلایی با بیان اینکه  دولت اعلام کرد ما با دنیا رابطه برقرار می کنیم و از تنش ها می کاهیم ولی موفق نشد و حملات به جمهوری اسلامی در دولت روحانی بیشتر از دولت احمدی نژاد است و حرف های که جان کری بر علیه ایران زد جای تأمل دارد، خاطرنشان کرد: ما را به عنوان انسان هایی زورگو که باید آنها در برابر ما قد علم کنند و ما را سرجایمان بنشانند مطرح کرد.

وی با بیان اینکه هرگاه بخواهیم دولت را نقد منصفانه کنیم می گویند شما سواد ندارید در ادامه با اشاره به تشکیل پایگاه های خبری جریان اصلاحات و فتنه گران در گیلان گفت: این پایگاه های خبری ظرف چند ماه اخیر در استان شکل گرفته اند و تمام حملات خود را به سمت اصولگرایان دارند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان متولیان این سایت های خبری را اعضای ستاد روحانی عنوان کرد و گفت: ویژه نامه های گیلانی اعتماد و شهروند نیز نشان از تقویت فضای رسانه ای اصلاح طلبان در گیلان است.

کربلایی با اشاره به جابه جایی های صورت گرفته، افزود: در مورد مدیریت ها و تعویض و جابه جایی گردش کار اصلاحات فعال است.

وی با تصریح بر اینکه بسیاری از فرمانداری ها با جریانات فتنه جلسه گذاشته اند، بیان کرد: استفاده از امکانات دولتی برای جریانات حزبی ممنوع است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان استفاده از مجتمع خاتم الانبیا در افتتاح روزنامه اعتماد و سالن هلال احمر در افتتاح نمایندگی شهروند و سالن بانک صادرات برای دعوت از محمود سریع القلم را مورد تأکید قرارداد و گفت: سریع القلم که هیچ اعتقادی به اداره کشور از راه اسلام ندارد و مشابه عبدالکریم سروش است به دعوت ژاله حساس خواه کاندیدای رد صلاحیت شده به گیلان آمد.

کربلایی با تاکید بر اینکه جریان فتنه و اصلاح طلب سعی خود را می کنند تا هیچ نیروی اصولگرایی در استان نباشد، افزود: این همایش ها که یک نمونه اش ورود سریع القلم به استان است سعی در حذف تفکر ناب امام خمینی (ره) دارد.

وی با بیان اینکه جریان فتنه برای انتخابات مجلس برنامه ریزی دارد، اظهار کرد: آنها برای همه شهرستان ها کاندیدا دارند و 164 نفر فعالیت های خود را زودهنگام شروع کرده اند و برای انتخابات گیلان تلاش می کنند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با تاکید بر اینکه جریان فتنه  به سرعت به سراغ مساجد و هیئت ها خواهد رفت افزود: آنها چون امکانات مالی دارند در این زمینه موفق عمل می کنند.

کربلایی با اشاره اینکه بسیاری از جریانات فتنه در استان مسئولیت گرفته اند گفت: از نظر ما در دولت روحانی در استان گیلان هیچ اعتدالی مشاهده نشد.

وی افزود: جریان اعتدال و اصلاحات فرصت طلبانه همه پست های استان را به تصرف خودشان در می آورند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با اشاره به اینکه جریان فتنه در همه شهرستانها فرمانداران در سایه خواهد داشت افزود: ما مدعی این هستیم که جریان اصلاحات تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا هیچ نیروی اصولگرایی در استان دارای پست نباشد.

کربلایی با اشاره به  سخنرای موسوی لاری در گیلان گفت: لاری در گیلان اعلام کرد ما باید تا زمانی که بازار داغ است به اهداف خود برسیم و گرنه طرفداران زر و زور سر کار می آیند که منظورش ما اصولگرایان هستیم.

وی تصریح کرد: جریان فتنه استاندار گیلان را حذف خواهد کرد چراکه استاندار فعلی باب طبع آنها نیست هر دیدگاهی را نمی پذیرد و هر چیزی را امضا نمی‌کند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری همایش برای یک نماینده گیلانی و استفاده از امکانات دولتی استان  برای تبلیغات این نماینده، افزود: فضای رسانه ای برای رسانه های غیر از جریان اصلاحات نامناسب است.


تصاوير ديگر :
 

نظرات خوانندگان در مورد اين خبر
قاسم  
استانهای که تفکر سیاسی انها همیشه غالب باشد از نظر اقتصادی عقب است مردم باید روش زندگی را از مردم اصفهان یاد بگیرند از تما کشور برای سرمایه گذاری به اصفهان میروند چون بازی سیاسی در استان کم است گیلان با تمام امکانات عقب مانده چو ن فقط کارش شده زیراب همدیگر را بزنند و همدیگر را نابود کنند


نظرات شما در مورد اين خبر
نام شما : (اختياري)
آدرس ايميل : (اختياري)
نظر شما :


تبلیغات
خبرهای‌اخير‌اين‌بخش
جلوی پولهای کثیف را بگیرندبرائت از فتنه برای مصارف انتخاباتیتایید بدون احراز صلاحیت داوطلبان ضایع کردن حق‌الناس استبرگزاری راهپیمایی ضدصهیونیستی در گیلانآمار و اطلاعات دقیقی از خودکشی در استان وجود نداردحجت‌الاسلام پناهیان: غرب‌زدگی مصادیق طغیان استشورای نگهبان در تایید صلاحیت کاندیداها بدون مسامحه عمل کندپدافند هوایی ایران دست به ماشه استنامگذاری سایت موشکی بانه به‌نام شهید «غلامرضا آقاجانی»برگزاری ستاد انتخابات گیلان با حضور دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور
جديدترين عناوين
برگزاری نهمین نمایشگاه رایانه در گیلان تمام دانشگاه‌ها باید ماموریت‌گرا باشند تصاویر رژه خودروهای نظامی و انتظامی در بندر مرزی آستارا وجود 120 مدرسه نیمه تمام در گیلان برگزاری راهپیمایی ضدصهیونیستی در گیلان زنگ شکوفه‌های گیلان نواخته شد درمان بیماری ها با انگور سیاه راه اندازی مرکز نگهداری موقت بیماران اوتیسم در استان گیلان ساماندهی بانک اطلاعاتی نابینایان بهزیستی استان گیلان راه اندازی کلینیک تخصصی دیالیز در لنگرود پیکر افشین پرتو به خاک سپرده شد کشف محموله قاچاق چوب درختان جنگل های غرب گیلان در آستارا افزایش۳۰درصدی شهریه مهدهای کودک بهره برداری از بیمارستان‌های آستارا و رضوانشهر تا پایان سالجاری میراث فرهنگی گیلان اجازه تعرض به هیچ محوطه تاریخی را نمی‌دهد کشت دوم 90 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان کشته شدن 50 نفر در جاده‌های گیلان وجود 80 گونه درختی در جنگل‌های هیرکانی گیلان افزایش گرایش جمعیت ایران به استان‌های شمالی جذب نیروهای حق‌التدریسی پیش دبستانی مناسب با نیاز استان‌ها نیست هشدار مدیریت بحران گیلان نسبت به بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر برگزاری دومین جشنواره « دریای دوستی کاسپین » در رشت گیلان نیازمند تاسیس آزمایشگاه نانوبیو تکنولوژی جریمه شدن پزشک جراح زیبایی در رشت کاهش 4تا 8 درجه‌ای دمای هوای گیلان پرورش راتون در 23 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان برگزاری یادواره نخستین شهید فناوری اطلاعات گیلان برگزاری نخستین جشنواره حصیر گیلان وجود 200 عامل سرطان در تنباکوی قلیان برگزاری نمایشگاه الکامپ در گیلان
خبرهای‌برتر‌هفته