تبليغاتX
اخبار گیلان / Guilan News Agency/ چهارشنبه، 27 شهریور، 1398


سه شنبه 18 شهریور 1393 14:35:16    تعداد بازديد: 761    شناسه خبر: 13373    بخش: اجتماعی  نسخه چاپي
اجرای چهار خطه کردن ۶ محور مواصلاتی در گیلان
چهار خطه کردن محور فومن- سروان بطول ۵ کیلومتر آغاز شده است.


چهار خطه کردن محور فومن- سروان بطول ۵ کیلومتر آغاز شده که اجرای آن ضمن تاثیر اساسی درکاهش و روان‌سازی ‌بار ترافیکی منطقه، به عنوان کنارگذر جنوب غربی مرکز استان درهدایت ترافیک سنگین جنوب به سمت غرب گیلان و بالعکس نیز ایفای نقش می‌‌کند.

مدیر کل راه و شهرسازی گیلان در بازدید از پروژه‌های راهسازی گیلان گفت: در حال حاضر ۶ محور درحال چهارخطه شدن است که عملیات اجرایی آن‌ها در حال انجام است.

در بازدید کاروان خبری از پروژه‌های راه سازی شرق گیلان، وی پروژه چهار خطه کردن راه سیاهکل ـ بازکیاگوراب را از پروژه‌های بزرگ راهسازی در استان برشمرد و گفت: این پروژه با توجه به نیاز ضروری شهرستان در ارتقاء سطح زیرساخت استان و شهرستان سیاهکل دارای جایگاه خاصی است و با چهارخطه کردن این محور، شهرستان سیاهکل در آینده نزدیک از بن‌بست خارج شده و به یکی از شاهراه‌های اصلی استان تبدیل خواهد شد.

وی افزود: عملیات نهایی شامل گاردریل و خط کشی فاز اول این پروژه که تقاطع غیر همسطح بازکیاگوراب است در حال انجام است و ادامه چهار خطه سیاهکل- بازکیا گوراب نیز بطول۱. ۵ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۹۵ میلیارد ریال در حال اجراست که امیدواریم با تامین اعتبارات لازم ظرف مدت ۲۴ ماه به اتمام برسد.

مدیر کل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه همزمان با اجرای این پروژه عملیات چهار خطه کردن ۵ محور دیگر در دست اجراست، گفت: چهار خطه کردن محور فومن- سروان بطول ۵ کیلومتر آغاز شده که اجرای آن ضمن تاثیر اساسی درکاهش و روان‌ سازی ‌بار ترافیکی منطقه، به عنوان کنارگذر جنوب غربی مرکز استان درهدایت ترافیک سنگین جنوب به سمت غرب گیلان و بالعکس نیز ایفای نقش می‌‌کند.

خاوری چهارخطه کردن محور رودبار – منجیل یکی دیگر از پروژه‌های مهم عنوان کرد و گفت: با تکمیل این پروژه در ایام عید امسال، مشکلات گذشته را نخواهیم داشت و با اجرای آن ۸۰ درصد مشکل ترافیکی در این محور کاهش خواهد یافت.

وی افزود: یکی از این پروژه‌های مهم چهارخطه کردن محور شهر صنعتی رشت است که بدلیل اهمیت ویژه این محور و قرارگیری مجتمع‌های کارگاهی و کارخانجات صنعتی در مجاورت آن، تعریض و ارتقاءسطح سرویس مسیر در دستورکار قرار گرفت. این پروژه۴. ۳ کیلومتر طول دارد وپیشرفت فیزیکی آن در حال حاضر ۵۰ درصد است که امیدواریم با تا پایان سالجاری به اتمام برسد.

وی چهار خطه کردن ملاسرا- شفت، چهار بانده کردن رضوانشهر انزلی بطول ۳ کیلومتر را ازدیگر پروژه‌های چهارخطه کردن عنوان کرد که عملیات اجرایی آن‌ها آغاز شده وبا روند مناسبی در حال اجراست.
تصاوير ديگر :
 

نظرات شما در مورد اين خبر
نام شما : (اختياري)
آدرس ايميل : (اختياري)
نظر شما :


تبلیغات
خبرهای‌اخير‌اين‌بخش
تعیین شعب ویژه برای برخورد قضایی با متخلفین سوزاندن کاهتمام دانشگاه‌ها باید ماموریت‌گرا باشندتصاویر رژه خودروهای نظامی و انتظامی در بندر مرزی آستاراوجود 120 مدرسه نیمه تمام در گیلانزنگ شکوفه‌های گیلان نواخته شددرمان بیماری ها با انگور سیاهراه اندازی مرکز نگهداری موقت بیماران اوتیسم در استان گیلان ساماندهی بانک اطلاعاتی نابینایان بهزیستی استان گیلان راه اندازی کلینیک تخصصی دیالیز در لنگرود پیکر افشین پرتو به خاک سپرده شد
جديدترين عناوين
برگزاری نهمین نمایشگاه رایانه در گیلان تمام دانشگاه‌ها باید ماموریت‌گرا باشند تصاویر رژه خودروهای نظامی و انتظامی در بندر مرزی آستارا وجود 120 مدرسه نیمه تمام در گیلان برگزاری راهپیمایی ضدصهیونیستی در گیلان زنگ شکوفه‌های گیلان نواخته شد درمان بیماری ها با انگور سیاه راه اندازی مرکز نگهداری موقت بیماران اوتیسم در استان گیلان ساماندهی بانک اطلاعاتی نابینایان بهزیستی استان گیلان راه اندازی کلینیک تخصصی دیالیز در لنگرود پیکر افشین پرتو به خاک سپرده شد کشف محموله قاچاق چوب درختان جنگل های غرب گیلان در آستارا افزایش۳۰درصدی شهریه مهدهای کودک بهره برداری از بیمارستان‌های آستارا و رضوانشهر تا پایان سالجاری میراث فرهنگی گیلان اجازه تعرض به هیچ محوطه تاریخی را نمی‌دهد کشت دوم 90 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان کشته شدن 50 نفر در جاده‌های گیلان وجود 80 گونه درختی در جنگل‌های هیرکانی گیلان افزایش گرایش جمعیت ایران به استان‌های شمالی جذب نیروهای حق‌التدریسی پیش دبستانی مناسب با نیاز استان‌ها نیست هشدار مدیریت بحران گیلان نسبت به بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر برگزاری دومین جشنواره « دریای دوستی کاسپین » در رشت گیلان نیازمند تاسیس آزمایشگاه نانوبیو تکنولوژی جریمه شدن پزشک جراح زیبایی در رشت کاهش 4تا 8 درجه‌ای دمای هوای گیلان پرورش راتون در 23 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان برگزاری یادواره نخستین شهید فناوری اطلاعات گیلان برگزاری نخستین جشنواره حصیر گیلان وجود 200 عامل سرطان در تنباکوی قلیان برگزاری نمایشگاه الکامپ در گیلان
خبرهای‌برتر‌هفته