تبليغاتX
اخبار گیلان / Guilan News Agency/ سه شنبه، 26 شهریور، 1398


شنبه 24 مرداد 1394 11:59:06    تعداد بازديد: 599    شناسه خبر: 13695    بخش: اجتماعی  نسخه چاپي
راه‌اندازی 24 سایت نظارت تصویری در محورهای گیلان
مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های گیلان از نصب و راه‌اندازی 24 سایت نظارت تصویری و 13 سایت ثبت تخلف سرعت در نقاط مختلف محورهای این استان خبر داد.


مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های گیلان از نصب و راه‌اندازی 24 سایت نظارت تصویری و 13 سایت ثبت تخلف سرعت در نقاط مختلف محورهای این استان خبر داد.

ناصر آل‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه گیلان دارای 25 دستگاه تردد شمار نصب شده است، اظهار کرد: در راه‌های گیلان 50 محور رفت و برگشت وجود دارد.

وی از تردد بالغ بر 77 میلیون و 228 هزار و 861 دستگاه خودرو در راه‌های گیلان در چهار ماه نخست امسال خبر داد و افزود: در این مدت از شش محور ورودی استان بیش از 5 میلیون و 568 هزار وسیله وارد گیلان شدند.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های گیلان بیشترین ورودی به استان در مدت مذکور را از طریق محور رامسر‌ ـ چابکسر عنوان کرد و گفت: در این محور بیش از 2 میلیون و 142 هزار وسیله نقلیه وارد گیلان شدند.

وی محور آزاد راه قزوین‌ ـ لوشان را دومین مسیر پرتردد در مدت مذکور ذکر کرد و افزود: در این محور بالغ بر یک‌میلیون و 761 وارد گیلان شدند.

آل‌محمدی بیشترین خروجی در چهار ماه نخست امسال را محور لوشان‌ـ‌قزوین با بیش از یک‌میلیون و 676 وسیله نقلیه و محور چابکسر‌ـ‌رامسر با بالغ بر یک‌میلیون و 293 وسیله نقلیه بیان کرد.

وی با اشاره به اینکه در مدت مذکور میزان تردد در محورهای ورودی گیلان 20 درصد افزایش داشته است، تصریح کرد: در این مدت تردد در محورهای خروجی استان یک‌درصد کاهش داشته است.

این مسئول گیلان را دارای شش محور ورودی و خروجی و مرزی خواند و خاطرنشان کرد: گیلان دارای آزاد راه رشت‌ ـ‌ قزوین، جاده قدیم لوشان ‌ـ‌ قزوین، منجیل‌ ـ‌ طارم، چابکسر‌ ـ‌ رامسر، آستارا‌ ـ اردبیل و خلخال‌ ـ‌ اسالم است.

وی با بیان اینکه اکنون 24 سایت تصویری در محورهای گیلان نصب و راه‌اندازی شده است، یادآور شد: 13 سایت ثبت تخلف سرعت نیز در نقاط مختلف محورهای استان نصب و راه‌اندازی شده است.

آل‌محمدی همکاری با پلیس راه در زمینه نظارت بر تردد وسایل نقلیه سنگین باربری و برخورد با متخلفان اضافه تناژ را از جمله اقدام‌های دیگر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های گیلان عنوان کرد.


تصاوير ديگر :
 

نظرات شما در مورد اين خبر
نام شما : (اختياري)
آدرس ايميل : (اختياري)
نظر شما :


تبلیغات
خبرهای‌اخير‌اين‌بخش
تعیین شعب ویژه برای برخورد قضایی با متخلفین سوزاندن کاهتمام دانشگاه‌ها باید ماموریت‌گرا باشندتصاویر رژه خودروهای نظامی و انتظامی در بندر مرزی آستاراوجود 120 مدرسه نیمه تمام در گیلانزنگ شکوفه‌های گیلان نواخته شددرمان بیماری ها با انگور سیاهراه اندازی مرکز نگهداری موقت بیماران اوتیسم در استان گیلان ساماندهی بانک اطلاعاتی نابینایان بهزیستی استان گیلان راه اندازی کلینیک تخصصی دیالیز در لنگرود پیکر افشین پرتو به خاک سپرده شد
جديدترين عناوين
برگزاری نهمین نمایشگاه رایانه در گیلان تمام دانشگاه‌ها باید ماموریت‌گرا باشند تصاویر رژه خودروهای نظامی و انتظامی در بندر مرزی آستارا وجود 120 مدرسه نیمه تمام در گیلان برگزاری راهپیمایی ضدصهیونیستی در گیلان زنگ شکوفه‌های گیلان نواخته شد درمان بیماری ها با انگور سیاه راه اندازی مرکز نگهداری موقت بیماران اوتیسم در استان گیلان ساماندهی بانک اطلاعاتی نابینایان بهزیستی استان گیلان راه اندازی کلینیک تخصصی دیالیز در لنگرود پیکر افشین پرتو به خاک سپرده شد کشف محموله قاچاق چوب درختان جنگل های غرب گیلان در آستارا افزایش۳۰درصدی شهریه مهدهای کودک بهره برداری از بیمارستان‌های آستارا و رضوانشهر تا پایان سالجاری میراث فرهنگی گیلان اجازه تعرض به هیچ محوطه تاریخی را نمی‌دهد کشت دوم 90 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان کشته شدن 50 نفر در جاده‌های گیلان وجود 80 گونه درختی در جنگل‌های هیرکانی گیلان افزایش گرایش جمعیت ایران به استان‌های شمالی جذب نیروهای حق‌التدریسی پیش دبستانی مناسب با نیاز استان‌ها نیست هشدار مدیریت بحران گیلان نسبت به بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر برگزاری دومین جشنواره « دریای دوستی کاسپین » در رشت گیلان نیازمند تاسیس آزمایشگاه نانوبیو تکنولوژی جریمه شدن پزشک جراح زیبایی در رشت کاهش 4تا 8 درجه‌ای دمای هوای گیلان پرورش راتون در 23 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان برگزاری یادواره نخستین شهید فناوری اطلاعات گیلان برگزاری نخستین جشنواره حصیر گیلان وجود 200 عامل سرطان در تنباکوی قلیان برگزاری نمایشگاه الکامپ در گیلان
خبرهای‌برتر‌هفته