تبليغاتX
اخبار گیلان / Guilan News Agency/ جمعه، 29 شهریور، 1398


شنبه 31 مرداد 1394 11:42:57    تعداد بازديد: 431    شناسه خبر: 13715    بخش: اجتماعی  نسخه چاپي
تخلف عضو شورای شهرستان فومن موجب استعفای عضو دیگر شد
تخلف یک عضو شورای شهرستان فومن عضو دیگر این شورا را مجبور به استعفا کرد.


تخلف یک عضو شورای شهرستان فومن عضو دیگر این شورا را مجبور به استعفا کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از فومن، از مدت‌ها پیش بحث عدم سکونت دو عضو شورای شهر ماسوله در حوزه انتخابیه خود که طبق قانون تخلف محسوب می‌شود، در این شهرستان مطرح است و دو عضو شورای شهر ماسوله در رشت سکونت دارند.

در زمینه سکونت دو عضو شورا شکایات و گزارش‌های زیادی به دستگاه‌های نظارتی ارسال شد و پس از گذشت دو سال از عمر شورای شهر ماسوله، اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

جمعی از مردم ماسوله هر روز از سکونت نداشتن دو عضو شورای اسلامی این شهر که یک عضو اصلاً ساکن ماسوله نیست و عضو دیگر به دلیل مشکلات شخصی مجبور به ترک ماسوله در چند روز از هفته است، گلایه دارند و طومار نوشتند.

مردم ماسوله طوماری را با موضوع سکونت نداشتن دو عضو شورای اسلامی شهر در شهرک تاریخی ماسوله به امضا رسانده‌اند.

نورالدین نعمتی عضو فعلی شورای اسلامی شهر فومن که به نمایندگی از این شورا در شورای شهرستان فومن حضور دارد، در اعتراض به عدم رسیدگی به تخلفات دو عضو شورای مذکور استعفای خود را از حضور در شورای شهرستان تقدیم رئیس شورا کرد.

اعضای شورای اسلامی شهرستان و مردم فومن نسبت به موضوع مورد بحث مذکور خواستار رسیدگی از طرف دستگاه‌های قضایی و نظارتی شدند.

دو عضو شورای شهر فومن که در ماسوله سکونت ندارند برای یکدیگر شکایت تنظیم کرده‌اند که رسیدگی به شکایت یک عضو شورا در مراحل نهایی است، در حالی که رسیدگی به پرونده هر دو عضو شورا خواسته مردم و اعضای شورا است.

عضو شورای اسلامی شهر فومن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فومن با اشاره به سکونت نداشتن عضو شورای شهر ماسوله در این حوزه انتخابیه گفت: این تخطی از قوانین را چند بار به مسئولان شهرستانی تذکر داده بودم.

نورالدین نعمتی با بیان اینکه پای سازمان بازرسی استان نیز به این موضوع باز شده است، افزود: سازمان بازرسی در نامه‌ای عدم سکونت عضو مذکور شورا را در ماسوله تأیید کرده است.

وی با تصریح بر اینکه پس از گذشت ماه‌های طولانی هنوز به این تخلف رسیدگی نشده است، خاطرنشان کرد: برای اعتراض به عدم رسیدگی به قوانین از سمت خود در شورای شهرستان که فرد خاطی مذکور عضو آن است، استعفا کرده‌ام.

نعمتی استعفای خود را به علیدوست رئیس شورای اسلامی شهر فومن تقدیم کرد و خواستار موافقت با عدم حضور عضویت خود در شورای شهرستان فومن شد.

به گزارش فارس، توسط مردم ماسوله درباره عدم سکونت دو عضو شورای این شهر طوماری امضا شده که پیوست خبر مذکور است.


تصاوير ديگر :
 

نظرات شما در مورد اين خبر
نام شما : (اختياري)
آدرس ايميل : (اختياري)
نظر شما :


تبلیغات
خبرهای‌اخير‌اين‌بخش
تعیین شعب ویژه برای برخورد قضایی با متخلفین سوزاندن کاهتمام دانشگاه‌ها باید ماموریت‌گرا باشندتصاویر رژه خودروهای نظامی و انتظامی در بندر مرزی آستاراوجود 120 مدرسه نیمه تمام در گیلانزنگ شکوفه‌های گیلان نواخته شددرمان بیماری ها با انگور سیاهراه اندازی مرکز نگهداری موقت بیماران اوتیسم در استان گیلان ساماندهی بانک اطلاعاتی نابینایان بهزیستی استان گیلان راه اندازی کلینیک تخصصی دیالیز در لنگرود پیکر افشین پرتو به خاک سپرده شد
جديدترين عناوين
برگزاری نهمین نمایشگاه رایانه در گیلان تمام دانشگاه‌ها باید ماموریت‌گرا باشند تصاویر رژه خودروهای نظامی و انتظامی در بندر مرزی آستارا وجود 120 مدرسه نیمه تمام در گیلان برگزاری راهپیمایی ضدصهیونیستی در گیلان زنگ شکوفه‌های گیلان نواخته شد درمان بیماری ها با انگور سیاه راه اندازی مرکز نگهداری موقت بیماران اوتیسم در استان گیلان ساماندهی بانک اطلاعاتی نابینایان بهزیستی استان گیلان راه اندازی کلینیک تخصصی دیالیز در لنگرود پیکر افشین پرتو به خاک سپرده شد کشف محموله قاچاق چوب درختان جنگل های غرب گیلان در آستارا افزایش۳۰درصدی شهریه مهدهای کودک بهره برداری از بیمارستان‌های آستارا و رضوانشهر تا پایان سالجاری میراث فرهنگی گیلان اجازه تعرض به هیچ محوطه تاریخی را نمی‌دهد کشت دوم 90 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان کشته شدن 50 نفر در جاده‌های گیلان وجود 80 گونه درختی در جنگل‌های هیرکانی گیلان افزایش گرایش جمعیت ایران به استان‌های شمالی جذب نیروهای حق‌التدریسی پیش دبستانی مناسب با نیاز استان‌ها نیست هشدار مدیریت بحران گیلان نسبت به بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر برگزاری دومین جشنواره « دریای دوستی کاسپین » در رشت گیلان نیازمند تاسیس آزمایشگاه نانوبیو تکنولوژی جریمه شدن پزشک جراح زیبایی در رشت کاهش 4تا 8 درجه‌ای دمای هوای گیلان پرورش راتون در 23 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان برگزاری یادواره نخستین شهید فناوری اطلاعات گیلان برگزاری نخستین جشنواره حصیر گیلان وجود 200 عامل سرطان در تنباکوی قلیان برگزاری نمایشگاه الکامپ در گیلان
خبرهای‌برتر‌هفته