تبليغاتX
اخبار گیلان / Guilan News Agency/ چهارشنبه، 27 شهریور، 1398


شنبه 31 مرداد 1394 11:43:48    تعداد بازديد: 720    شناسه خبر: 13716    بخش: اجتماعی  نسخه چاپي
صدور احکام رتبه‌بندی معلمان شهریورماه
احکام رتبه‌بندی معلمان شهریورماه صادر می‌شود.


مدیر اداره آموزش و پرورش لنگرود گفت: طبق تاکید وزیر آموزش و پرورش، احکام رتبه‌بندی معلمان تا پایان شهریور ماه امسال صادر می‌شود.

جمشید بائوج‌لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لنگرود به مناسبت انتخاب مدیر آموزش و پرورش لنگرود به عنوان مدیر نمونه کشوری در سی و دومین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور و کسب رتبه‌های تک رقمی کنکور دانش‌آموزان لنگرودی در دومین سال متوالی، اظهار کرد: آموزش و پرورش لنگرود توانسته است در دو حوزه کاری مهم آموزشی و پرورشی و تربیتی خود به خوبی عمل کند که در این زمینه آمار و موفقیت‌های کسب شده نشان دهنده سرآمد بودن شهرستان لنگرود است.

وی موفقیت‌های کسب شده را نتیجه تلاش تمام مدیران، معلمان، اولیای دانش‌آموزان، کارکنان و مجموعه آموزش و پرورش دانست.

مدیر آموزش و پرورش لنگرود افزود: کسب رتبه‌های نخست توسط سید شایان پورمیربابایی و مقام پنجم «فراست رجبی» در کنکور سراسری سال گذشته و رتبه دوم کیانا تدبیر در کنکور تجربی سال جاری از شهرستان لنگرود گویای مطالب مذکور است.

وی با اشاره به اینکه ممکن است کسب رتبه‌های برتر کنکور هر چند سال یک بار برای استانی اتفاق بیفتد، تصریح کرد: شهرستان لنگرود برای دومین سال متوالی رتبه‌های برتر کنکور را از آن خود کرده و این موفقیت‌ها بی‌سابقه بوده و نشان دهنده عملکرد بسیار خوب در آموزش و پرورش لنگرود است.

بائوج‌لاهوتی با بیان اینکه کسب موفقیت یک هنر و برنامه‌ریزی است و استمرار آن به هنر بزرگ‌تری نیاز دارد، گفت: باید تمام مجموعه عوامل تاثیرگذار تعلیم و تربیت دست به دست هم دهند تا این موفقیت‌ها استمرار پیدا کند.

وی تصریح کرد: انتظار از مجموعه آموزش و پرورش لنگرود تداوم بخشیدن به این موفقیت‌هاست و باید برای آن برنامه‌ریزی مدون صورت گیرد.

مدیر اداره آموزش و پرورش لنگرود با اشاره به اینکه این نهاد در سال مالی گذشته با وجود مشکلات اقتصادی دولت دچار مشکلات مالی شد، ادامه داد: با وجود مشکلات مالی، توانستیم موفقیت‌های زیادی را نصیب خود کنیم.

وی اضافه کرد: ارتباط خوب آموزش و پرورش لنگرود با دیگر دستگاه‌ها و نهادها و استفاده از ظرفیت آنها در آموزش و پرورش لنگرود، حضور وزیر آموزش و پرورش و معاونان وی در لنگرود و دیدارهای صورت گرفته در وزارت آموزش و پرورش و نیز حمایت‌های نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی از آموزش و پرورش این شهرستان موجب شد تا از دوران سخت مالی و کسب عبور کنیم و موفقیت‌های زیادی را به دست آوریم.

بائوج‌لاهوتی با تصریح بر اینکه سال آینده سال مالی خوبی برای آموزش و پرورش خواهد بود، خاطرنشان کرد: بودجه لازم برای برنامه‌ها اختصاص داده می‌شود.

وی درباره انتخاب خود برای سومین بار به عنوان مدیر نمونه کشوری در اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش، گفت: انتخاب مدیر آموزش و پرورش در واقع تجلیل از تمام معلمان، کارکنان و مجموعه آموزش و پرورش است.

این مسئول افزود: آموزش و پرورش زمانی می‌تواند موفق باشد که تمام مجموعه‌های آن شایستگی خود را نشان دهند و این موضوع چیزی بود که در آموزش و پرورش لنگرود صدق می‌کرد و از تمام آنها تشکر می‌کنم.

مدیر آموزش و پرورش لنگرود با اشاره به پروژه مهر این شهرستان، اظهار کرد: در سنوات گذشته بازگشایی مدارس با آغاز سردرگمی و مشکلات و کاستی‌هایی مانند کمبود معلم و امکانات مواجه بود و در این زمینه وزارت آموزش و پرورش در یکی از بهترین طرح‌های خود با عنوان پروژه مهر سعی کرده تا مشکلات مذکور را به صفر برساند.

وی ادامه داد: در راستای اجرای صحیح پروژه مهر و تاکید وزیر آموزش و پرورش در زمینه سازماندهی درست و مطلوب شهرستان لنگرود نیز تلاش شده تا با برنامه‌ریزی‌های صحیح و استفاده از راهکارهایی مانند به‌کارگیری معلمان در مقاطع متوسطه اول و دوم و صدور ابلاغ دروس قرآن و ورزش عملکرد خوبی در این زمینه داشته باشیم.

بائوج‌لاهوتی استفاده از مدیران مدارس و معاونان برای کاهش ساعت حق‌التدریس را از دیگر برنامه‌ریزی برای اجرای بهتر طرح مهر در لنگرود عنوان کرد و گفت: پیش‌بینی می‌شود معلمان لنگرود با کسری ساعت مواجه نشوند و از تمام ظرفیت نیروی انسانی دارای کسری ساعت استفاده شود.

مدیر آموزش و پرورش لنگرود درباره زمان صدور احکام رتبه‌بندی معلمان اظهار کرد: طبق تاکید وزیر آموزش و پرورش در سی و دومین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش، احکام رتبه‌بندی تا پایان شهریور ماه سال جاری صادر می‌شود.

وی با بیان اینکه بحث تحول بنیادین در برنامه کاری آموزش و پرورش مسیر راه را مشخص کرده است، متذکر شد: تحقق اهداف آموزش و پرورش مبنای کار آموزش و پرورش لنگرود قرار گرفته است.

بائوج‌لاهوتی، اجرای صحیح ساماندهی معلمان، اجرای درست رتبه‌بندی، توجه به بخش فناوری که در سال‌های اخیر رشد چشمگیری در این زمینه در آموزش و پرورش لنگرود را از جمله برنامه‌ها عنوان کرد.

وی برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سمینارهای استانی و کشوری را در دستور کار آموزش و پرورش شهرستان لنگرود ذکر کرد.

مدیر آموزش و پرورش لنگرود با اشاره به عملکرد خوب گروه‌های آموزشی این شهرستان، تصریح کرد: برگزاری چشمگیر کارگاه‌های آموزشی در آموزش و پرورش لنگرود توانسته است منجر به توانمندسازی و ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای معلمان این شهرستان شود.

وی با اشاره به اینکه این روند در سال تحصیلی آینده نیز ادامه می‌یابد، خاطرنشان کرد: دعوت از اساتید فن و با تجربه و معلمان توانمند در برگزاری کارگاه‌ها می‌تواند عامل موثری در رشد مهارت‌های حرفه‌ای آنها شود.

بائوج‌لاهوتی مزیت کارگاه‌های آموزشی را نسبت به کلاس‌های ضمن خدمت، دو طرفه بودن و مشارکت فعال معلمان در این کارگاه‌ها خواند و تصریح کرد: آموزش و پرورش لنگرود از برگزاری کارگاه‌های آموزشی و دعوت از اساتید مجرب با توجه به نیاز معلمان استقبال و حمایت می‌کند.

وی مهم‌ترین هدف آموزش و پرورش لنگرود را همدلی و همزبانی در امر آموزش و پرورش بیان کرد و یادآور شد: اگر تمام مجموعه آموزش و پرورش همدل و همزبان شوند منجر به هم‌افزایی می‌شود و درنهایت اهداف متعالی آموزش و پرورش تحقق می‌یابد.نظرات شما در مورد اين خبر
نام شما : (اختياري)
آدرس ايميل : (اختياري)
نظر شما :


تبلیغات
خبرهای‌اخير‌اين‌بخش
تعیین شعب ویژه برای برخورد قضایی با متخلفین سوزاندن کاهتمام دانشگاه‌ها باید ماموریت‌گرا باشندتصاویر رژه خودروهای نظامی و انتظامی در بندر مرزی آستاراوجود 120 مدرسه نیمه تمام در گیلانزنگ شکوفه‌های گیلان نواخته شددرمان بیماری ها با انگور سیاهراه اندازی مرکز نگهداری موقت بیماران اوتیسم در استان گیلان ساماندهی بانک اطلاعاتی نابینایان بهزیستی استان گیلان راه اندازی کلینیک تخصصی دیالیز در لنگرود پیکر افشین پرتو به خاک سپرده شد
جديدترين عناوين
برگزاری نهمین نمایشگاه رایانه در گیلان تمام دانشگاه‌ها باید ماموریت‌گرا باشند تصاویر رژه خودروهای نظامی و انتظامی در بندر مرزی آستارا وجود 120 مدرسه نیمه تمام در گیلان برگزاری راهپیمایی ضدصهیونیستی در گیلان زنگ شکوفه‌های گیلان نواخته شد درمان بیماری ها با انگور سیاه راه اندازی مرکز نگهداری موقت بیماران اوتیسم در استان گیلان ساماندهی بانک اطلاعاتی نابینایان بهزیستی استان گیلان راه اندازی کلینیک تخصصی دیالیز در لنگرود پیکر افشین پرتو به خاک سپرده شد کشف محموله قاچاق چوب درختان جنگل های غرب گیلان در آستارا افزایش۳۰درصدی شهریه مهدهای کودک بهره برداری از بیمارستان‌های آستارا و رضوانشهر تا پایان سالجاری میراث فرهنگی گیلان اجازه تعرض به هیچ محوطه تاریخی را نمی‌دهد کشت دوم 90 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان کشته شدن 50 نفر در جاده‌های گیلان وجود 80 گونه درختی در جنگل‌های هیرکانی گیلان افزایش گرایش جمعیت ایران به استان‌های شمالی جذب نیروهای حق‌التدریسی پیش دبستانی مناسب با نیاز استان‌ها نیست هشدار مدیریت بحران گیلان نسبت به بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر برگزاری دومین جشنواره « دریای دوستی کاسپین » در رشت گیلان نیازمند تاسیس آزمایشگاه نانوبیو تکنولوژی جریمه شدن پزشک جراح زیبایی در رشت کاهش 4تا 8 درجه‌ای دمای هوای گیلان پرورش راتون در 23 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان برگزاری یادواره نخستین شهید فناوری اطلاعات گیلان برگزاری نخستین جشنواره حصیر گیلان وجود 200 عامل سرطان در تنباکوی قلیان برگزاری نمایشگاه الکامپ در گیلان
خبرهای‌برتر‌هفته