تبليغاتX
اخبار گیلان / Guilan News Agency/ شنبه، 30 شهریور، 1398


چهارشنبه 11 شهریور 1394 11:31:07    تعداد بازديد: 465    شناسه خبر: 13772    بخش: اجتماعی  نسخه چاپي
ستان‌های شمالی حریم خلوت گردشگران نیست
فرمانده نیروی انتظامی استفاده از تکنولوژی روز به جای نیروی انسانی در نیروی انتظامی را از برنامه‌های این نیرو عنوان کرد.


فرمانده نیروی انتظامی استفاده از تکنولوژی روز به جای نیروی انسانی در نیروی انتظامی را از برنامه‌های این نیرو عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار حسین اشتری در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی گیلان در سالن شهدای ستاد فرماندهی استان با ابراز خرسندی از حضور خود در جمع همکاران انتظامی در گیلان و خانواده‌های معظم شهدا اظهار کرد: امیدواریم این همدلی و همزبانی در راستای توسعه و پیشرفت فعالیت‌ها باشد.

وی با قدردانی از حضور تمام مسئولان گیلان و نیروهای مسلح و سپاه و ارتش، تصریح کرد: امروز به برکت وحدت حول محور رهبری در کشور شاهد رشد و شکوفایی این مرز و بوم هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حوادث تلخ در کشور بوده‌ایم که حرکت گروه‌های ضد انقلاب در استان‌های شمالی و غرب و شرق کشور و جنگ تحمیلی از جمله آن است.

حضور مردم و رهبری مقام معظم رهبری فتنه 88 را خنثی کرد

وی به امنیت کشور در مقابله با کشورهای پیرامون اشاره کرد و افزود: در کشوری با ثبات و امنیت هستیم و این امر مرهون زحمات تمام کسانی است که در عرصه نظم و امنیت ماموریت دارند.

اشتری نقش مردم را در برقراری امنیت کشور تاثیرگذار دانست و تصریح کرد: امروز با هدایت‌های مقام معظم رهبری و مشارکت مردم شاهد امنیت باثبات در کشور هستیم و امیدواریم امنیت کامل به کشورهای اسلامی برگردد.

فرمانده ناجا با اشاره به فتنه سال 88 تصریح کرد: برخی می‌خواستند انقلاب اسلامی را به پرتگاه ببرند اما حضور مردم و رهبری مقام معظم رهبری موجب شد دشمن نتواند در جنگ نرم پیروز شود.

تلاش دشمنان برای اسلام‌هراسی در منطقه

وی حرکت امروز گروه‌های تکفیری و داعش در منطقه را نگران‌کننده خواند و گفت: تشکیل این گروه‌ها تنها راه ضربه زدن به اسلام بود که به نام اسلام حرکت‌هایی در راستای اسلام‌هراسی انجام می‌دهند و دست به جنایت‌های بسیار می‌زنند و امیدواریم شر دشمنان اسلام به خودشان برگردد.

فرمانده ناجا، گیلان را استان فرهیختگان و ولایت‌مدار خواند و ادامه داد: گیلان در دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم نظام کرده و مستحق بهترین نظم و امنیت است و در سال‌های گذشته نیروی انتظامی تلاش خود را برای رسیدن به این هدف معطوف داشته است.

جامعه‌محوری رویکرد نیروی انتظامی است

وی افزایش کشفیات و کاهش جرایم را حاصل تلاش نیروی انتظامی در گیلان عنوان کرد و افزود: نیروی انتظامی برای اینکه جامعه‌محور باشد در کنار مردم است تا امنیت باثبات داشته باشد و این تلاش در گیلان به خوبی صورت گرفته است.

فرمانده نیروی انتظامی بر پیشگیری اجتماعی توسط پلیس تاکید کرد و گفت: رویکرد نیروی انتظامی جامعه‌محوری است.

اشتری گفت: امروز نیروی انتظامی با اقتدار کامل و همراه با رأفت و مهربانی مشغول انجام فعالیت است و اقتدار برای قانون‌شکنان است و امیدواریم این روند ادامه یابد و هر روز محیطی امن و آرام داشته باشیم.

وی رعایت حقوق شهروندی را در اولویت کارهای پلیس دانست و تصریح کرد: نمی‌خواهیم حقی از کسی ضایع شود و توجه به نیازها و خواسته‌های مردم هدف مهم نیروی انتظامی است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، کارهای این نیرو را بسیار گسترده خواند و خاطرنشان کرد: در مجموعه‌های خود باید نظارت مستمر داشته باشیم و دستگاه‌های نظارتی استان فعال باشند.

وی آمار ارائه شده توسط پلیس گیلان را نشان‌دهنده رضایت‌مندی مردم این استان از نیروی انتظامی دانست و یادآور شد: هر روز باید بهتر شود و رضایت‌مندی در تمام نقاط کشور افزایش یابد.

اعتماد مردم به پلیس موجب رضایت‌مندی است

اشتری دلیل اصلی رضایت‌مندی مردم از نیروی انتظامی را اعتماد آنها به پلیس عنوان کرد و افزود: هر کس در کشور مسئولیتی که دارد باید به آن توجه کند که بار امانت را به‌ عهده بگیرد و این مسئولیت‌ها حاصل خون شهداست و به آسانی به دست نیامده و باید با این مسئولیت‌ها بتوانیم پاسخگوی مردم و قدردان اعتماد آنها باشیم.

وی به موضوع مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی گیلان اشاره کرد و گفت: سنوات خدمات قائدرحمتی نشان‌دهنده کارنامه درخشان وی در گیلان بوده و ایشان فردی دلسوز و قابل احترام است.

فرمانده ناجا نظم‌بخشی و کاهش جرایم و افزایش کشفیات را حاصل تلاش قائدرحمتی در گیلان ذکر و از زحمات فرمانده سابق انتظامی استان قدردانی کرد.

وی به معرفی سردار میرحیدری فرمانده جدید انتظامی گیلان اشاره کرد و وی را فردی اخلاق‌مدار و توانمند خواند و تصریح کرد: میرحیدری به مدت سه سال به عنوان فرمانده انتظامی گیلان منصوب شده است.

اشتری رضایت‌مندی مردم از عملکرد پلیس در استان‌های کشور را بالاترین سرمایه دانست و گفت: امیدواریم میرحیدری با تجربه خوبی که دارد بتواند ماموریت خود را در گیلان با همکاری مسئولان استانی و رسانه‌ها بانشاط انجام دهد.

استان‌های شمالی حریم خلوت گردشگران نیست

وی به گردشگران توصیه کرد در استان‌هایی به‌ویژه شمالی مانند گیلان که از دریا و مواهب طبیعی برخوردارند، در مکان‌های عمومی رعایت شئونات را داشته باشند و آن را حریم خلوت خود ندانند.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه استفاده از تکنولوژی روز به جای نیروی انسانی در نیروی انتظامی را از برنامه‌های این نیرو عنوان کرد و با اشاره به برگزاری انتخابات آینده یادآور شد: امیدواریم با شور و نشاط انتخابات خوبی را برگزار کنیم.


تصاوير ديگر :
 

نظرات شما در مورد اين خبر
نام شما : (اختياري)
آدرس ايميل : (اختياري)
نظر شما :


تبلیغات
خبرهای‌اخير‌اين‌بخش
تعیین شعب ویژه برای برخورد قضایی با متخلفین سوزاندن کاهتمام دانشگاه‌ها باید ماموریت‌گرا باشندتصاویر رژه خودروهای نظامی و انتظامی در بندر مرزی آستاراوجود 120 مدرسه نیمه تمام در گیلانزنگ شکوفه‌های گیلان نواخته شددرمان بیماری ها با انگور سیاهراه اندازی مرکز نگهداری موقت بیماران اوتیسم در استان گیلان ساماندهی بانک اطلاعاتی نابینایان بهزیستی استان گیلان راه اندازی کلینیک تخصصی دیالیز در لنگرود پیکر افشین پرتو به خاک سپرده شد
جديدترين عناوين
برگزاری نهمین نمایشگاه رایانه در گیلان تمام دانشگاه‌ها باید ماموریت‌گرا باشند تصاویر رژه خودروهای نظامی و انتظامی در بندر مرزی آستارا وجود 120 مدرسه نیمه تمام در گیلان برگزاری راهپیمایی ضدصهیونیستی در گیلان زنگ شکوفه‌های گیلان نواخته شد درمان بیماری ها با انگور سیاه راه اندازی مرکز نگهداری موقت بیماران اوتیسم در استان گیلان ساماندهی بانک اطلاعاتی نابینایان بهزیستی استان گیلان راه اندازی کلینیک تخصصی دیالیز در لنگرود پیکر افشین پرتو به خاک سپرده شد کشف محموله قاچاق چوب درختان جنگل های غرب گیلان در آستارا افزایش۳۰درصدی شهریه مهدهای کودک بهره برداری از بیمارستان‌های آستارا و رضوانشهر تا پایان سالجاری میراث فرهنگی گیلان اجازه تعرض به هیچ محوطه تاریخی را نمی‌دهد کشت دوم 90 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان کشته شدن 50 نفر در جاده‌های گیلان وجود 80 گونه درختی در جنگل‌های هیرکانی گیلان افزایش گرایش جمعیت ایران به استان‌های شمالی جذب نیروهای حق‌التدریسی پیش دبستانی مناسب با نیاز استان‌ها نیست هشدار مدیریت بحران گیلان نسبت به بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر برگزاری دومین جشنواره « دریای دوستی کاسپین » در رشت گیلان نیازمند تاسیس آزمایشگاه نانوبیو تکنولوژی جریمه شدن پزشک جراح زیبایی در رشت کاهش 4تا 8 درجه‌ای دمای هوای گیلان پرورش راتون در 23 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان برگزاری یادواره نخستین شهید فناوری اطلاعات گیلان برگزاری نخستین جشنواره حصیر گیلان وجود 200 عامل سرطان در تنباکوی قلیان برگزاری نمایشگاه الکامپ در گیلان
خبرهای‌برتر‌هفته