لينک خبر : http://gilannews.ir/13559.htmlتاريخ خبر : سه شنبه، 25 آذر، 1393

برگزاری دوره تربیت مدرس «استراتژی برای کودکان» در گیلان
مسئول آموزش اندیشکده رشد گیلان از برگزاری دوره تربیت مدرس «استراتژی برای کودکان» 26 آذر ماه جاری در این استان خبر داد.

مسئول آموزش اندیشکده رشد گیلان از برگزاری دوره تربیت مدرس «استراتژی برای کودکان» 26 آذر ماه جاری در این استان خبر داد.

رضا سلمانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به فعالیت‌های اندیشکده رشد در گیلان اظهار کرد: تیر ماه امسال دوره آموزشی اقتصاد و فرهنگ در راستای نامگذاری «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» در اندیشکده رشد گیلان برگزار شده است.

وی برگزاری دوره آموزشی فرهنگ ویژه گروه‌های فرهنگی را از جمله برنامه‌های اندیشکده رشد گیلان عنوان کرد و افزود: طرح ویژه تربیت مربی «کودک استراتژیست» با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی براینکه کودکان فکر کردن را باید از کودکی آموزش ببینند، تابستان امسال در اندیشکده مذکور برگزار شده است.

سلمانی مدت اجرای طرح ویژه تربیت مربی «کودک استراتژیست» را 75 روز خواند و بیان کرد: دوره‌های ویژه‌ای برای افرادی که به طور ثابت با اندیشکده رشد همکاری می‌کنند، برگزار می‌شود.

مسئول آموزش اندیشکده رشد گیلان از برگزاری دوره تربیت مدرس «استراتژی برای کودکان» با همکاری اندیشکده یقین در این استان خبر داد و تصریح کرد: دوره مذکور با حضور شهاب‌الدین حائری‌زاده دستیار ارشد حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین چهارشنبه 26 آذر ماه جاری ساعت 18 در مجتمع فرهنگی هنری خاتم‌الانبیا (ص) رشت برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح «استراتژی برای کودکان» در مدارس تهران اجرایی شده است، گفت: فاز نخست طرح مذکور به منظور فعالیت مربیان در مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی در راستای تربیت کودکان به طور صحیح از سنین پایه در گیلان اجرایی می‌شود.

سلمانی برگزاری کلاس‌های نظام‌سازی را از دیگر برنامه‌های آموزشی اندیشکده رشد گیلان برشمرد و خاطرنشان کرد: تاکنون 15 جلسه دوره‌های آموزشی مذکور در استان برگزار شده است.