لينک مقاله : http://gilannews.ir/maghaleh107.htmlتاريخ مطلب : چهارشنبه، 5 بهمن، 1390

عملیات کربلای ۵ و انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی
دشمنان قسم خورده این ملت در سال ۶۴ و پس از شکست های پی در پی بعثیان در جنگ با رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد حق علیه باطل متوجه شدند که عراق در معرض اضمحلال است و عزم خود را جزم کردند تا با تمام قوا به یاری صدام بشتابند. این مساله سبب شد تا به یک باره انواع تجهیزات پیشرفته نظامی از موشک های دوربرد گرفته تا هواپیماهای میراژ فرانسوی و انواع ادوات زرهی و... به سمت عراق سرازیر شود و در اختیار نیروهای صدام قرار گیرد.

 دشمنان قسم خورده این ملت در سال ۶۴ و پس از شکست های پی در پی بعثیان در جنگ با رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد حق علیه باطل متوجه شدند که عراق در معرض اضمحلال است و عزم خود را جزم کردند تا با تمام قوا به یاری صدام بشتابند. این مساله سبب شد تا به یک باره انواع تجهیزات پیشرفته نظامی از موشک های دوربرد گرفته تا هواپیماهای میراژ فرانسوی و انواع ادوات زرهی و... به سمت عراق سرازیر شود و در اختیار نیروهای صدام قرار گیرد.

تا جایی که دشمن با موشکهای دور برد خود شهرهای تهران، اصفهان، قم و... را که تا آن زمان در تیر رس نداشت مورد حمله قرار داد و از طرفی دیگر با تجهیز نیروی هوایی دشمن جنگ شهرها به شدت علیه شهرهای ایران اسلامی شدت یافته بود.

 همچنین دشمن با حمایت مجامع بین المللی با نقض قوانین بین المللی و در مقابل سکوت مدعیان دروغین دفاع از حقوق ملت ها، مردم بی دفاع را بمباران مینمود و در جبهه های جنگ نیز از سلاح های شیمیایی استفاده می کرد و مدعیان دروغین مبارزه با جنایت کاران جنگی نه تنها در مقابل بمباران شهرهای ایران اسلامی سکوت اختیار کرده بودند بلکه تمام تجهیزات جنگی از جمله موشک، هواپیماهای جنگی پیشرفته و سلاح های شیمیایی را در اختیار دشمن قرار میدادند.
رزمندگان اسلام برای مقابله با این حملات و برای نشان دادن دست برتر نیروهای اسلام عملیات کربلای 4 را طراحی کردند و به مرحله اجرا گذاشتند.

عملیات کربلای 4 درست در زمانی که دشمن و حامیان او به خیال خود فکر می کردند که دیگر رزمندگان اسلام در جبهه ها توان انجام حمله و عملیات را ندارند صورت گرفت.

 مردم شهید پرور ایران اسلامی با اعزام نیروهای مردمی داوطلب تحت عنوان سپاه محمد به صورت صد هزار ، صد هزار خود را آماده حمله به دشمن بعثی می کردند عملیات کربلای 4 در منطقه حد فاصل ابادان و خرمشهر شکل گرفت که رزمندگان اسلام به صورت ایذایی این عملیات را انجام دادند و نیروهای دشمن را به سمت خود کشاندند. در این عملیات رزمندگان در ابتدا جزیره مینو را به تصرف خود در آورده و سپس از انجا عقب نشینی کردند و این دشمن را بیش از پیش مغرور و گستاخ کرد.

 در حالی که دشمن مست از غرور شکست دادن رزمندگان اسلام بود این رزمندگان در کوتاه ترین زمان ممکن به یک باره عملیات گسترده کربلای 5 را طراحی و به مرحله اجرا گذاشتند

عملیات کربلای 5 از منطقه عمومی شلمچه بر علیه مواضع دشمن بعثی جهت نابودی ماشین جنگ دشمن انجام شد. منطقه ای که به واسطه طراحی ها و مهندسی های رزمی صورت گرفته کمترین امکان حمله توسط رزمندگان ایران را داشت. دشمن با بهره گیری از متخصصان نظامی کشورهای غربی موانعی را در این منطقه فراهم کرده بود و به خیال خود امن ترین و غیر قابل نفوذ ترین موانع نظامی جهان را ایجاد کرده بود.
دشمن که انتظار چنین حمله ای را نداشت متحمل شکست جبران ناپذیری شد.

دشمن صدها فروند هواپیمای پیشرفته و هزاران دستگاه انواع تانک نفربر و انواع ادوات نظامی خود را منهدم شده یا به غنیمت رفته دید و تلفات شدید انسانی شامل دهها هزار کشته و اسیر متحمل شد.

رزمندگان اسلام با پشت سر گذاشتن انواع موانع مهندسی شده رزمی و عبور از دریاچه ماهی و عبور از شهر دوعیجی خود را به پشت دروازه های بصره رساندند. و ثابت نموند در برابر اراده و ایمان مردم مسلمان ایران هیچ وسیله ای تاب و توان مقاومت ندارد.

انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی
امروز به تصور این جانب دشمنان به خیال خام کشور را در شرایط عملیات کربلای 5 قرار داده اند و دشمن به خیال خود با برقرار کردن انواع تحریم ها و تحدید ها و ترور دانشمندان، کشور را در موضع ضعف قرار داده است از طرفی ایادی داخلی دشمن نیز خود را با اربابان خارجی خود هماهنگ ساخته اند و به خیال خام خود میتوانند در اراده مردم خللی وارد نمایند.

مردم هنوز خشم مقدس خود را در 9 دی ماه 88 فرو نبرده اند و هوشیارانه در صحنه ایستاده اند و مقام معظم رهبری با اتکا به همین حضور و هوشیاری است که می فرمایند ما امروز در شرایط بدر و خیبر هستیم کسانی می توانند این گفته رهبری را درک کنند که روزهای بعد از عملیات کربلای 4 و فتح و پیروزی پس از عملیات کربلای 5 را دیده باشند. این پیروزی جز به واسطه حضور مردم به دست نیامد و همانطور که رهبر و امام بزرگوار ما بارها تاکید کردند اصل توان این انقلاب حضور مردم در صحنه های گوناگون است.

تاکید مقام معظم رهبری در سخنان دو هفته پیش خود مبنی بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای و حضور ملت در پای صندوق ها پاسخی خواهد بود بر توطئه های دشمنان داخلی و خارجی این مرز و بوم و ان‌شاء الله 12 اسفند 90 فتح و ظفری دیگر خواهد بود برای مردم ایران و نظام اسلامی.