تبليغاتX
اخبار گیلان / Guilan News Agency/ سه شنبه، 4 تیر، 1398


چهارشنبه 5 بهمن 1390 20:20:03    تعداد بازديد: 2138    شناسه خبر: 107    بخش: مقالات سیاسی  نسخه چاپي
عملیات کربلای ۵ و انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی
دشمنان قسم خورده این ملت در سال ۶۴ و پس از شکست های پی در پی بعثیان در جنگ با رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد حق علیه باطل متوجه شدند که عراق در معرض اضمحلال است و عزم خود را جزم کردند تا با تمام قوا به یاری صدام بشتابند. این مساله سبب شد تا به یک باره انواع تجهیزات پیشرفته نظامی از موشک های دوربرد گرفته تا هواپیماهای میراژ فرانسوی و انواع ادوات زرهی و... به سمت عراق سرازیر شود و در اختیار نیروهای صدام قرار گیرد.


 دشمنان قسم خورده این ملت در سال ۶۴ و پس از شکست های پی در پی بعثیان در جنگ با رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد حق علیه باطل متوجه شدند که عراق در معرض اضمحلال است و عزم خود را جزم کردند تا با تمام قوا به یاری صدام بشتابند. این مساله سبب شد تا به یک باره انواع تجهیزات پیشرفته نظامی از موشک های دوربرد گرفته تا هواپیماهای میراژ فرانسوی و انواع ادوات زرهی و... به سمت عراق سرازیر شود و در اختیار نیروهای صدام قرار گیرد.

تا جایی که دشمن با موشکهای دور برد خود شهرهای تهران، اصفهان، قم و... را که تا آن زمان در تیر رس نداشت مورد حمله قرار داد و از طرفی دیگر با تجهیز نیروی هوایی دشمن جنگ شهرها به شدت علیه شهرهای ایران اسلامی شدت یافته بود.

 همچنین دشمن با حمایت مجامع بین المللی با نقض قوانین بین المللی و در مقابل سکوت مدعیان دروغین دفاع از حقوق ملت ها، مردم بی دفاع را بمباران مینمود و در جبهه های جنگ نیز از سلاح های شیمیایی استفاده می کرد و مدعیان دروغین مبارزه با جنایت کاران جنگی نه تنها در مقابل بمباران شهرهای ایران اسلامی سکوت اختیار کرده بودند بلکه تمام تجهیزات جنگی از جمله موشک، هواپیماهای جنگی پیشرفته و سلاح های شیمیایی را در اختیار دشمن قرار میدادند.
رزمندگان اسلام برای مقابله با این حملات و برای نشان دادن دست برتر نیروهای اسلام عملیات کربلای 4 را طراحی کردند و به مرحله اجرا گذاشتند.

عملیات کربلای 4 درست در زمانی که دشمن و حامیان او به خیال خود فکر می کردند که دیگر رزمندگان اسلام در جبهه ها توان انجام حمله و عملیات را ندارند صورت گرفت.

 مردم شهید پرور ایران اسلامی با اعزام نیروهای مردمی داوطلب تحت عنوان سپاه محمد به صورت صد هزار ، صد هزار خود را آماده حمله به دشمن بعثی می کردند عملیات کربلای 4 در منطقه حد فاصل ابادان و خرمشهر شکل گرفت که رزمندگان اسلام به صورت ایذایی این عملیات را انجام دادند و نیروهای دشمن را به سمت خود کشاندند. در این عملیات رزمندگان در ابتدا جزیره مینو را به تصرف خود در آورده و سپس از انجا عقب نشینی کردند و این دشمن را بیش از پیش مغرور و گستاخ کرد.

 در حالی که دشمن مست از غرور شکست دادن رزمندگان اسلام بود این رزمندگان در کوتاه ترین زمان ممکن به یک باره عملیات گسترده کربلای 5 را طراحی و به مرحله اجرا گذاشتند

عملیات کربلای 5 از منطقه عمومی شلمچه بر علیه مواضع دشمن بعثی جهت نابودی ماشین جنگ دشمن انجام شد. منطقه ای که به واسطه طراحی ها و مهندسی های رزمی صورت گرفته کمترین امکان حمله توسط رزمندگان ایران را داشت. دشمن با بهره گیری از متخصصان نظامی کشورهای غربی موانعی را در این منطقه فراهم کرده بود و به خیال خود امن ترین و غیر قابل نفوذ ترین موانع نظامی جهان را ایجاد کرده بود.
دشمن که انتظار چنین حمله ای را نداشت متحمل شکست جبران ناپذیری شد.

دشمن صدها فروند هواپیمای پیشرفته و هزاران دستگاه انواع تانک نفربر و انواع ادوات نظامی خود را منهدم شده یا به غنیمت رفته دید و تلفات شدید انسانی شامل دهها هزار کشته و اسیر متحمل شد.

رزمندگان اسلام با پشت سر گذاشتن انواع موانع مهندسی شده رزمی و عبور از دریاچه ماهی و عبور از شهر دوعیجی خود را به پشت دروازه های بصره رساندند. و ثابت نموند در برابر اراده و ایمان مردم مسلمان ایران هیچ وسیله ای تاب و توان مقاومت ندارد.

انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی
امروز به تصور این جانب دشمنان به خیال خام کشور را در شرایط عملیات کربلای 5 قرار داده اند و دشمن به خیال خود با برقرار کردن انواع تحریم ها و تحدید ها و ترور دانشمندان، کشور را در موضع ضعف قرار داده است از طرفی ایادی داخلی دشمن نیز خود را با اربابان خارجی خود هماهنگ ساخته اند و به خیال خام خود میتوانند در اراده مردم خللی وارد نمایند.

مردم هنوز خشم مقدس خود را در 9 دی ماه 88 فرو نبرده اند و هوشیارانه در صحنه ایستاده اند و مقام معظم رهبری با اتکا به همین حضور و هوشیاری است که می فرمایند ما امروز در شرایط بدر و خیبر هستیم کسانی می توانند این گفته رهبری را درک کنند که روزهای بعد از عملیات کربلای 4 و فتح و پیروزی پس از عملیات کربلای 5 را دیده باشند. این پیروزی جز به واسطه حضور مردم به دست نیامد و همانطور که رهبر و امام بزرگوار ما بارها تاکید کردند اصل توان این انقلاب حضور مردم در صحنه های گوناگون است.

تاکید مقام معظم رهبری در سخنان دو هفته پیش خود مبنی بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای و حضور ملت در پای صندوق ها پاسخی خواهد بود بر توطئه های دشمنان داخلی و خارجی این مرز و بوم و ان‌شاء الله 12 اسفند 90 فتح و ظفری دیگر خواهد بود برای مردم ایران و نظام اسلامی.
تصاوير ديگر :
   


نظرات خوانندگان در مورد اين مقاله
مهربان  
مستند باواقعیت


نظرات شما در مورد اين مقاله
نام شما : (اختياري)
آدرس ايميل : (اختياري)
نظر شما :

مقالات برتر
موزه میراث روستایی گیلانشاخص هاي اكولوژيك براي توسعه پايدار اكوتوريسم در گيلان10نقطه مناسب برای ماهیگیری در گیلانکوتاه از زندگی شهید املاکی مسجد صفی؛ تاریخی ترین مسجد رشترابطه گردشگری ورزشی با صنعت گردشگریتحولات دریای خزر 1- کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزرتحولات دریای خزر 3 - اقتصاد و محیط زیستکنوانسیون حفاظت از محیط زیست دریای خزرسبزپوشان خطه گیلان
جديدترين عناوين
برگزاری نهمین نمایشگاه رایانه در گیلان تمام دانشگاه‌ها باید ماموریت‌گرا باشند تصاویر رژه خودروهای نظامی و انتظامی در بندر مرزی آستارا وجود 120 مدرسه نیمه تمام در گیلان برگزاری راهپیمایی ضدصهیونیستی در گیلان زنگ شکوفه‌های گیلان نواخته شد درمان بیماری ها با انگور سیاه راه اندازی مرکز نگهداری موقت بیماران اوتیسم در استان گیلان ساماندهی بانک اطلاعاتی نابینایان بهزیستی استان گیلان راه اندازی کلینیک تخصصی دیالیز در لنگرود پیکر افشین پرتو به خاک سپرده شد کشف محموله قاچاق چوب درختان جنگل های غرب گیلان در آستارا افزایش۳۰درصدی شهریه مهدهای کودک بهره برداری از بیمارستان‌های آستارا و رضوانشهر تا پایان سالجاری میراث فرهنگی گیلان اجازه تعرض به هیچ محوطه تاریخی را نمی‌دهد کشت دوم 90 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان کشته شدن 50 نفر در جاده‌های گیلان وجود 80 گونه درختی در جنگل‌های هیرکانی گیلان افزایش گرایش جمعیت ایران به استان‌های شمالی جذب نیروهای حق‌التدریسی پیش دبستانی مناسب با نیاز استان‌ها نیست هشدار مدیریت بحران گیلان نسبت به بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر برگزاری دومین جشنواره « دریای دوستی کاسپین » در رشت گیلان نیازمند تاسیس آزمایشگاه نانوبیو تکنولوژی جریمه شدن پزشک جراح زیبایی در رشت کاهش 4تا 8 درجه‌ای دمای هوای گیلان پرورش راتون در 23 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان برگزاری یادواره نخستین شهید فناوری اطلاعات گیلان برگزاری نخستین جشنواره حصیر گیلان وجود 200 عامل سرطان در تنباکوی قلیان برگزاری نمایشگاه الکامپ در گیلان